Autosklo Cent - Non Stop Cent
Nie sme jediný, ale sme najlepší.

 

SLUŽBA NON STOP CENT - lepšie ako poistenie autoskla......

Jedná sa o špecifickú službu pre existujúcich aj nových zákazníkov spoločnosti Autosklo Cent. Táto služba do veľkej miery nahrádza poistenie čelných skiel, ktorých cena sa v poisťovniach pohybuje cca od 40.-€ a platí len na jednu poistnú udalosť. To znamená, že pri bežom poistení čelného skla Vám v prípade poistného plnenia predmetné poistenie zanikne a vy si ho musíte uzavrieť nanovo a teda aj znovu zaplatiť. Síce máte spoluúčasť 10%, ale v prípade ďalšej platby za nové poistenie sa po prepočte vo väčšine prípadov dopracujete k zaplatenej sume, ktorá sa rovná približne 30% z ceny čelného skla.

V prípade služby Non Stop Cent, Vám nič podobné nehrozí.  Služba Non Stop Cent s Vami jedná na rovinu. Za službu Non Stop Cent zaplatíte v prípade osobného vozidla 15.-€ na rok. V prípade rozbitia čelného skla zaplatíte 30% z doporučenej maloobchodnej ceny a to bez toho, aby ste museli za túto službu v danom roku platiť ešte raz. To znamená, že ak rozbijete Vaše čelné sklo 3 krát za rok, nebudete si musieť službu Non Stop Cent znovu platiť, služba Non Stop Cent Vám naďalej platí. Najlepšie na tom všetkom je, že nikoho nezaujíma, ako sa Vám škoda na skle stala, nikoho nezaujíma, kto bol vinníkom a ani kde sa to stalo.  Preto ani nevypisujete žiadne papiere ani hlásenia, nemusíte chodiť na žiadnu obhliadku poškodeného čelného skla. Stačí len zavolať a povedať číslo zmluvy Služby Non Stop Cent. Naši servisní technici Vám poškodené čelné sklo vymenia v najkratšom možnom termíne a vy nemusíte robiť absolútne nič.

Samozrejme spoločnosť Autosklo Cent si vyhradzuje právo túto službu neposkytnúť vozidlám, ktoré sú špeciálne upravené (napr. autokaravany, špeciálne poľnohospodárske vozidlá), vozidlá ktoré majú nadmerne drahé čelné sklá (v takomto prípade sa upravuje spoluúčasť a výška poplatku za službu), alebo ich čelné sklá nie sú v našom regióne dostupné (napr. americké autá, Tesla, Ferrari....). Pri dodávkových vozidlách je poplatok za službu Non Stop Cent 25.-€ na rok a pri nákladných vozidlách je poplatok za službu Non Stop Cent 50.-€ na rok.

V prípade ak máte záujem o službu Non Stop Cent, kontaktujte nás prosím na telefónnych číslach uvedených v sekcii KONTAKT.